ALC

DOS Sistem Giriş

Mobil Onarım

Araçların seyir ya da park halinde iken maruz kaldıkları kazalara bağlı olarak araç üzerindeki parçalarda meydana gelen kırılma, ezilme, çizilme ve deformasyon gibi hasarlar oluşmaktadır. Bu araçlar otomotiv tamir firmalarında onarıma bırakılması sonucu hasarlı parçalar bulunduğu ildeki ALC Servis merkezlerine Mobil Servis Araçları ile getirilmektedir. Parçaların üzerindeki hasara bağlı olarak özel onarım teknikleri ile orijinalliğine en yakın haline getirilecek onarım yapıldıktan sonra Kalite Kontrol testi yapılarak ilgili tamir firmasına geri teslim edilmektedir.
ALC Servis özel onarım metotları ile tamir edilen hasarlı parçalar, iki yıl garanti kapsamındadır. Garantili onarımı yapılan parçalar , mobil onarımdan dolayı ülke ekonomisine katkı sağlamış , onarım tekniklerindeki başarısı ile geri dönüşüm sağlayarak , çevre konusunda duyarlı olduğunu da göstermiştir.

Neleri Kapsar?

“ALC Radyatör Grubu Onarımı” hizmeti, dış darbeler sonucu radyatör parçaları üzerinde oluşan ezik, yırtık, deformasyon, çatlak, kopuk, eksik parça gibi hafif alaşımlı metal ve plastik hasarlarının onarılarak radyatörün eski haline getirilme işlemlerinin (hasar tespit- sızdırmazlık testi-onarım-boya-son kontrol-ambalaj-teslimat) tümünü kapsar.
Radyatör tamirinde amaç, yapılan onarım sonrasında radyatörün hasar öncesi soğutma kapasitesini ve fonksiyonunu sürdürmesidir.

İş Ortaklarımız