ALC

DOS Sistem Giriş

Veri Sahibi Başvuru Formu

Döküman tarihi: 01.01.2022

Döküman No: KVKK-011

Revizyon Tarihi/No: 00/00

EREN OTOMOTİV İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

VERİ SAHİBİ BAŞVURU FORMU

1- Genel Bilgiler ve Kullanım Amacı

Bu başvuru formu Eren Otomotiv İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından hazırlanmış olup 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 13’üncü maddesi kapsamında “Veri sorumlusuna yapılacak başvuru” için kullanılır.
Başvuru sahibine, talebinin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde cevap verilir.

2- Başvuru Yolu

Başvurunuzu bu formu doldurarak, bu form haricinde dilediğiniz başkaca bir yazılı metin sunarak veya Kişisel Verileri Korumu Kurulunca belirlenen her türlü yöntemle ve aşağıda yer alan şekillerde gerçekleştirebilirsiniz:
www.solviads.com adresinde bulunan formu doldurulup ıslak imzalı olarak imzalandıktan sonra HALKALI MERKEZ MAH. DEREBOYU CAD. NO: 46 İÇ KAPI NO: 1 KÜÇÜKÇEKMECE/ İSTANBUL adresine şahsen başvuru ile www.alcservis.com adresinde bulunan formu doldurulup ıslak imzalı olarak imzalandıktan sonra HALKALI MERKEZ MAH. DEREBOYU CAD. NO: 46 İÇ KAPI NO: 1 KÜÇÜKÇEKMECE/ İSTANBUL adresine kargo ya da posta vasıtasıyla,
www.alcservis.com adresinde bulunan formun doldurulup 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamındaki “güvenli elektronik imza”nızla imzalandıktan sonra güvenli elektronik imzalı formun www.alcservis.com adresine gönderilecek bir e-posta ile

3- Veri Sahibi Bilgileri

Adı – Soyadı:

TC No:
İletişim Adresi:

Telefon Numarası:

E-Posta:

4- Telep Sonucunun İletilmesi

Talebiniz sonucunun size ulaştırılmasını istediğiniz iletişim kanalını işaretleyiniz.
Sonuç E-posta hesabıma gönderilsin
Sonuç adresime postalansın

5- Başvuru Konusu

Başvuru konunuzu ve talebinizi aşağıya yazabilirsiniz

6- Veri Sahibi Beyanı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yapmış olduğum bilgi edinme başvurusunun, yukarıda belirttiğim talep/talepler çerçevesinde değerlendirilerek sonuçlandırılmasını rica eder, işbu başvuruda tarafınıza sağlamış olduğum bilgi ve belgelerin doğru, güncel ve şahsıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

VERİ SAHİBİ:

ADI – SOYADI:
BAŞVURU TARİHİ:
İMZA:
Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız: