ALC

DOS Sistem Giriş

DEĞİŞİM YERİNE

ONARIM

Oto Bakım ve Koruma

Boya koruma ,seramik kaplama ,ozon ile stresrizlasyon , klima temizliği , cam filmi ve jant bakım/temizlği içeren bu hizmetimiz aracınızın değerinini koruyan hizmetlerdir.
Boya koruma, zaman içinde aracınızda oluşan boya yıpranmalarına karşın boya ömrünü uzatan bir işlemdir. Seramik kaplama ile kaporta üzerindeki boya ömrünü daha da uzatmak ve taş-çakıl vuruğu gibi ufak tefek izlerinin araç üzerinde yer etmemesini sağlamaktadır. ALC servis boya koruma ve seramik kaplama işlemlerinizde emrinizdedir.Size en yakın ALC servis noktasına başvurabilirsiniz.
Araç içinde zamanla oluşan ve giderek kalıcı hale gelen kötü kokuların sprey vb yöntemlerle giderilemediği bir gerçektir. Ozon ile strerilazyonda araç içinde camlar kapalı şekilde çalıştırılan ozon strelizasyon aleti havadaki kötü kokuyu moleküler yok etmektedir. Alc servis ozon ile strelizasyon hizmetlerinde emrinizdedir. Size en yakın ALC servis noktasına başvurabilirsiniz.
Cam filmi ,araç içinde güneş ışınlarına maruz kalmayı önlemekte ve gözlerinizi ışıktan koruyarak araç kullanma etkinliğinizi arttırmaktadır. .cam film kaplama konusunda size en yakın ALC servis noktasına başvurabilirsiniz
Jant bakım ve temizliği ,aracın yer ile temasında en çok kirlenen parçalarından biri olan jantların da bakım ve temizliğe ihtiyaç duyduğu gerçeğinden hareketle ; dönemsel olarak jant bakım ve temizliği ihmal edilmeden yapılması gereken işlemlerdendir. Jantlarınızın bakım ve temizliği için size en yakın ALC servis noktasına başvurabilirsiniz.
Özel kimyasal ve solisyonlar ile gerçekleştirilen oto bakım koruma ve jant bakım temizlik hizmetleri aracınıza ilk günkü görünümünü sağlamakta , değer katmaktadır.

İş Ortaklarımız