ALC

DOS Sistem Giriş

Hakkımızda

ALC SERVİS [ Auto Life Center ]

Oto Yenileme sektöründe öncü kuruluşlardan birisi olan ALC SERVİS, 2005 yılından beri sektörde kaliteden ödün vermeksizin, yüksek müşteri memnuniyet mottosu ile “Mini Onarım”, “Mobil Parça Onarımı” , “Hasar Onarımı” , ‘’ Dolu Hasarı Onarımı ‘’ , ‘’ Oto Bakım Ve Koruma ‘’ ve “Mekanik Bakım Onarım” konseptlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

ALC SERVİS ; bugün itibari ile Türkiye genelinde 62 ilde 65 münhasır servis merkezinde 803 ALC SERVİS Sertifikalı çalışanı ile profesyonel, ekonomik, hızlı, kaliteli ve garantili olarak Oto Yenileme Hizmetleri sunmaktadır.

Oto Yenileme Hizmetleri kapsamında; her marka ve model araçlar için geniş bir hizmet yelpazesi ile hizmet vermekte olan ALC SERVİS, öncelikli olarak araçların orijinalliğini koruma anlayışı ile kurulduğu günden itibaren binlere müşteriye hizmet vermiş ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Bu sayede ülke ekonomisine ciddi tasarruflar sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir.
ALC SERVİS tarafından verilmekte olan tüm hizmetler için Garanti Belgesi Uygulama Yönetmeliği esaslarınca garantisi altındadır.
ALC SERVİS ; TS12047 – TS13168 Hizmet Yeterlilik Belgeleri ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sunduğu hizmetleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Akılcı onarım teknikleri ile maddi kayıpların önlenmesini ilke edinirken, saha ve bayi operasyonları yönetim sistemlerinde verimliliği artırarak, yüksek iş performansı ile hasar onarımları konusunda ve bu iş koluna bağlı olan her alanda sektörün lideri konumunda olmaktır.

Misyonumuz

Parça ve araç onarımlarında minimum zamanda maksimum verim sağlamaya yönelik, oto hasar alanında fayda sağlayacak onarım stratejileri geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirme ve iç denetim mekanizmamız ile çözüm ortaklarımıza, oto hasar onarımları konusunda artı değerler katmaktır.

İş Ortaklarımız