ALC

DOS Sistem Giriş

ALC Servis, PSG Academy World Cup’a Giden 3 Kız Sporcuya Sponsor Oldu

ALC Servis, Paris Saint-Germain Academy World Cup’a Giden 3 Kız Sporcuya Sponsor Oldu​

     1-6 Haziran 2023 tarihleri arasında Paris Saint-Germain Kulübü’nün düzenleyeceği World CUP organizasyonuna katılmak için Paris Saint Germain Academy Turkey, 3 sporcusunu Fransa’ya götürecek. ALC, geleceğin yıldızı adayı 3 kız sporcuya sponsorluk gerçekleştirecek.

     Türk futboluna katma değer üreten ve eğitim sistemiyle fark yaratan Paris Saint Germain Academy Turkey ile ‘Onarım’ ilkesiyle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren ALC, Paris’te düzenlenecek Word Cup öncesi bir iş birliğine imza attı.

     Dünya genelindeki tüm Paris Saint-Germain akademileri arasında 1-6 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenecek World Cup organizasyonu için kadro çalışmalarını sürdüren Paris Saint Germain Academy Turkey ailesi, ALC’nin de destek verdiği kız takımıyla bu sezon oldukça iddialı bir konumda.

     Paris Saint-Germain Academy Turkey ile ALC arasında gerçekleşen sponsorluk anlaşması, Ümraniye’de bulunan Paris Saint-Germain Academy İstanbul Merkez Kampüsü’nde imzalandı.

     Törene, Paris Saint Germain Academy Turkey Kurucusu Nihat Uğurlu, ALG Genel Müdürü Mahmut Şevluk ile Paris Saint-Germain Academy Turkey sporcuları ve basın mensupları katıldı. 

     Paris Saint-Germain Academy Turkey Kurucusu Nihat Uğurlu anlaşma ile ilgili şu ifadeleri kullandı: “Paris Saint-Germain metodolojisi ve antrenman programlarını 10 şehir 17 lokasyonda hayali profesyonel futbolcu olmak isteyen sporculara öğretiyoruz. İlerleyen dönemde Türk futbolunu doğru sporcu yetiştirme noktasında besleyecek olan projemize ilgi her geçen gün artıyor. Eğitimlerini düzenli alan ve sportif başarı gösteren sporcularımız arasından 3 takımı -toplamda 33 kişiyi- Paris’te 1-6 Haziran 2023 tarihinde düzenlenecek olan World CUP’a götürüyoruz. Bu yıl ilk kez kız takımımız ile de turnuvaya katılacağız. Paris’te Türkiye’yi temsil edecek kız takımıza ALC firması destek oldu ve 3 sporcumuzun maliyetlerini üstlendiler. ALC kurumunu bu özverili desteklerinden dolayı kutluyorum.”

     Paris Saint-Germain Academy Turkey ailesine sponsor olmaktan ve kız çocuklarının hayallerine dokunmaktan ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren ALC Genel Müdürü Mahmut Şevluk ise şöyle konuştu: “

     Paris Saint-Germain Academy Turkey ailesine sponsor olmaktan ve kız çocuklarının hayallerine dokunmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren ALC Genel Müdürü Mahmut Şevluk ise;

     Kız çocuklarımızın  eğitim ve spor alanlarında daha da başarılı olmasını ,kendilerinden söz ettirmesini istiyoruz. Bu konuda elimizden gelen tüm desteği sağlama amacındayız. 

     Voleybol alanında ülkemiz kadın sporcuları oldukça başarılılar. Aynı başarıyı global ölçüde futbolda da yakalamak adına PSG Academy Turkey ile bir işbirliğine giderek sponsorluk anlaşması imzaladık. 

     İnanıyorum ki  dünya yakın gelecekte Türk kız futbolcuların başarılarını konuşacak ve biz de bundan gurur duyacağız. 

     PSG ile yaptığımız bu anlaşma ile kız çocuklarımızın vizyon ve yeteneklerinin ülke sınırlarını aşan hedeflere odaklanmasını ,hayallerinin gerçeğe dönüşmesini sağlamak bizim için en büyük mutluluk. Umarım her geçen sene daha çok kız çocuğunun hayatına dokunabiliriz.

Kategori :
Bizden Haberler
Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir