ALC

DOS Sistem Giriş

ALC Servis, Ankara’da Şube Açmak İçin Kolları Sıvadı

ALC Servis, Ankara’da Şube Açmak İçin Kolları Sıvadı

ALC Servis, organizasyon yapısını daha da güçlendirecek. Türkiye çapında 5 şube ve 62 bayisi ile hizmet veren şirket, 6’ncı şubesini Ankara’da açmaya hazırlanıyor.

Son dönemde Türkiye sigorta sektöründeki şirketlerle yaptığı mini onarım ve hasar anlaşmaları ile dikkat çeken ALC Servis, organizasyon yapısını daha güçlendirecek. Türkiye çapında 5 şube ve 62 bayisi ile hizmet veren şirket, 6’ncı şubesini Ankara‘da açmaya hazırlanıyor. Yer temininden sonra, başkentte açılışı gerçekleştirecek olan şirket, Ankara’da yaşayan birey ve kurumlara da hizmet vermeye başlayacak. ALC Servis’in Ankara’da açacağı şube ile bir açıklamada bulunan ALC Servis Genel Müdürü Mahmut Şevluk, “ALC Servis olarak, müşterilerimize ve sektör paydaşlarına daha iyi hizmet vermek için organizasyon yapımızı güçlendiriyoruz. Bu amaç doğrultusunda, Ankara’da 6’ncı şubemizi açmaya karar verdik. Bu şehirde, yer arayışımız sürüyor. Kısa süre sonra yeni şubemizle Ankara’da da hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

Bodrum’da bayilik açtı

ALC Servis’in, Türkiye genelinde bayi (servis) sayısı da artmaya devam ediyor. Şirket, son olarak Bodrum’da bayilik açtı. Bodrum ile birlikte bayi sayısı da 62’ye yükselen şirket, önümüzdeki dönemde de bayi sayısını artırmaya devam etmeyi planlıyor.

Jant makine sayısını artıran ALC tüm bölgelerde hizmet verecek

ALC Servis Genel Müdürü Mahmut Şevluk’tan öğrendiğimize göre ALC Servis, jant makine sayını da artırıyor. Türkiye’deki bir üretici firmadan yeni CNC JANT makine siparişi veren şirket, yeni makineleri ile Türkiye’nin 7 bölgesinde CNC jant tezgâhı kurarak hizmet vermeyi hedefliyor.
Kategori :
Bizden Haberler
Paylaş :