ALC

DOS Sistem Giriş

ALC Servis ‘Mini Onarım’da Türk Nippon Sigorta ile Anlaştı

ALC Servis ‘Mini Onarım’da Türk Nippon Sigorta ile Anlaştı

ALC Servis, mini onarımda son olarak Türk Nippon Sigorta ile anlaştı. ALC Servis Genel Müdürü Mahmut Şevluk, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve randevu sürecinin kısalığının, ALC Servis’in tercih edilmesinde 3 önemli faktör olduğunu vurguladı.

ALC Servis, ‘mini onarım’da iddialı. Mini onarımda anlaşmalı sigorta şirketi sayısı artmaya devam eden ALC Servis, son olarak Türk Nippon Sigorta ile anlaştı. Anlaşma, 1 Temmuz’dan itibaren başlarken, Türk Nippon Sigorta, ALC Servis’in mini onarımda anlaşma yaptığı 9’uncu şirket oldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan ALC Servis Genel Müdürü Mahmut Şevluk, Türk Nippon Sigorta ile anlaşma yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve randevu sürecinin kısalığının hem sigorta şirketleri hem de sigortalılar tarafından ALC Servis’in tercih edilmesinde 3 önemli faktör olduğunu vurgulayan Şevluk, mini onarımda önümüzdeki dönemde anlaşmalı sigorta şirketi sayısının artacağını söyledi.

Sigorta şirketlerinin maliyetlerini düşürüyor

Sigorta şirketlerinin son dönemde, onarımcı-özel servislerle işbirliklerinde artış gözleniyor. ALC Servis gibi onarımcı şirketlerin, yetkili servislere kıyasla onarım kabiliyetleri ve tasarruflu onarımları, özellikle döviz kurundaki artışa bağlı olarak yedek parça maliyetlerinin büyük ölçüde arttığı şu günlerde, sigorta şirketlerinin maliyetlerini de büyük ölçüde düşürüyor.

Mini onarım nedir?

Kasko sigortası ürünleri, hasarsızlık oranını bozmadan poliçeler çerçevesinde belirlenmiş limitler dahilinde, ücretsiz olarak araçlarınızdaki ufak tefek hasarların tamir edilmesi imkânını da sunuyor. Belirli parçaların, belirli hasarlar çerçevesinde tamir edilmesi ve onarılması işlemine ‘mini onarım hizmeti’ adı veriliyor. Mini onarım teminatlarından yararlandığınız zaman, aracınızı ilk günkü gibi koruyabiliyor ve orijinalliğine zarar vermemiş olursunuz. Büyük masraflara engel olup, bütçenizden de tasarruf ediyorsunuz. Aracınızı mini onarım servislerine götürdüğünüz zaman kaporta, boya ve cam gibi masraflarınız minimum seviyelere iniyor.

Mini onarımın avantajları çok!

Kategori :
Bizden Haberler
Paylaş :